11.Československá Tanková Brigáda
Pokud jsi členem 11./12. CSTB, pak se zaregistruj pod svým herním nickem. Po registraci je nutno vyčkat na schválení Vaší registrace některým Adminem.

Pokud členem 11CSTB nejsi, neregistruj se, jelikož Tvoje registrace nebude přijata.

Join the forum, it's quick and easy

11.Československá Tanková Brigáda
Pokud jsi členem 11./12. CSTB, pak se zaregistruj pod svým herním nickem. Po registraci je nutno vyčkat na schválení Vaší registrace některým Adminem.

Pokud členem 11CSTB nejsi, neregistruj se, jelikož Tvoje registrace nebude přijata.
11.Československá Tanková Brigáda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zápis z porady ze dne 6.4.2014

Goto down

Zápis z porady ze dne 6.4.2014 Empty Zápis z porady ze dne 6.4.2014

Příspěvek pro Anonymní Sun Apr 06, 2014 6:54 pm

Dobréj .....



Dnes se porada začala bez mé přítomnosti. Nějak nestíhám.......
Za indispozice byla porada zahájená:
Stálý problém je že se lidí nepřipojuji na TS.
Dále bylo navrhnuto že od další porady se budeme scházet až kolem osmé.
Potom došlo na výcvik proti klanu CSUDA......2 remíz a 1 výhra(Mr bleck aspoň vidí že nejsme klan na.......)

a to je asi zatím vše........




Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zápis z porady ze dne 6.4.2014 Empty Re: Zápis z porady ze dne 6.4.2014

Příspěvek pro Piranha397 Sun Apr 06, 2014 7:00 pm

Taky jsem došel až později, takže nevím co na poradě přesně bylo řečeno a řešeno. Na výcvik jsem byl až od asi druhé bitvy. Docela se to podařilo myslím.

Co se týká časů porady, bylo řešeno již několikrát. Pracujícím jako třeba mě to vyhovuje více od 20 hod ve všední dny. Záleží na Vás ostatních jak Vám to lépe vyhovuje. Budu to tedy psát od 20 hod ty porady, ale asi se nezavděčíme všem, každý má jiný denní režim.

Kdyby byl nějaký problém, napište, budeme individuálně řešit.
Piranha397
Piranha397

Poèet pøíspìvkù : 751
Join date : 28. 12. 13
Age : 46
Location : Brno

http://11csb.webs.com/

Návrat nahoru Goto down

Zápis z porady ze dne 6.4.2014 Empty Re: Zápis z porady ze dne 6.4.2014

Příspěvek pro Anonymní Mon Apr 07, 2014 3:57 pm

poslouchal jsem a spíš jsem e pomocí chatu ptal co a jak abych se dostal do obrazu.Z mé strany je to asi tak hle.Komunikace v ústním podání mizivá.Poslední chemo nářez do hltanu se dokonale postaral o mé mlčení.Nechci nijak urážet doktorský plemeno ale radši skočit šipku do zdi.Ohledně porad.Proběhlo tam něco o přesunutí na 20h i v neděli.Je to logické,venku je pěkně ale akorát mě utekla 1 maličkost a to eventuelní "domluvené tréninky" a když tak CW.Pošták dorazil později a pak se hned začal řešit trénink.Ohledně přístupů jednotlivců k TS nebo tohoto fora nemá smysl cokoly komentovat.Jsou navržené zase Black Pointy.Tentokrát 3x a dost.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zápis z porady ze dne 6.4.2014 Empty Re: Zápis z porady ze dne 6.4.2014

Příspěvek pro Piranha397 Mon Apr 07, 2014 4:12 pm

By mě zajímalo, když se říká, že mlčeti zlato, zda Ti na účet alespoň WG připisuje goldy. No nic a teď vážně. Vážně Ti nezávidím, musí to být masakr.

Ohledně blackpointů to je těžký sledovat. Vypozoroval jsem, že třeba Ti co na TS chodili, tak nějak teď nechodí a naopak. Ale to může být jen dojem, třeba se zrovna dívám, když se teprve někdo přihlásil apod. Z těch nových to zatím zažité nemají jak se zdá, je třeba na to asi více klást důraz při poradách (pokud se dostaví).

Bavil jsem se s tím jedním hráčem z toho klanu co jezdíme výcvik a u nich je to prej to stejný, takže si asi nevybereme. Kdyby alespoň ty lidi chodili večer, kdy se nejvíce jezdí společně. No co naděláme. Musíme brát takový materiál jaký je. Recyklovat se to dá vždy.
Piranha397
Piranha397

Poèet pøíspìvkù : 751
Join date : 28. 12. 13
Age : 46
Location : Brno

http://11csb.webs.com/

Návrat nahoru Goto down

Zápis z porady ze dne 6.4.2014 Empty Re: Zápis z porady ze dne 6.4.2014

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru