11.Československá Tanková Brigáda
Pokud jsi členem 11./12. CSTB, pak se zaregistruj pod svým herním nickem. Po registraci je nutno vyčkat na schválení Vaší registrace některým Adminem.

Pokud členem 11CSTB nejsi, neregistruj se, jelikož Tvoje registrace nebude přijata.

Join the forum, it's quick and easy

11.Československá Tanková Brigáda
Pokud jsi členem 11./12. CSTB, pak se zaregistruj pod svým herním nickem. Po registraci je nutno vyčkat na schválení Vaší registrace některým Adminem.

Pokud členem 11CSTB nejsi, neregistruj se, jelikož Tvoje registrace nebude přijata.
11.Československá Tanková Brigáda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zápis z porady ze dne 2.3.2014

Goto down

Zápis z porady ze dne 2.3.2014  Empty Zápis z porady ze dne 2.3.2014

Příspěvek pro Piranha397 Mon Mar 03, 2014 5:32 pm

Hojná účast na poradě v počtu cca 6 lidí je alarmující.
Chvilku jsme čekali zda se někdo ještě nepřidá z garáže, ale aktivita členů je na bodě mrazu. Alespoň Ti co se porady účastnili měli chuť dát si několik bitev v týmovkách. Děkuji za to.

Mám pocit, že klan místo toho aby se nějak rozrůstal a aktivně zapojoval do dění ohledně WG, tak nějak poslední dobou stagnuje, spíše upadá. Přiznávám, taky jsem teď poslední dobu neměl moc čas hrát Wot (hraju u konkurence), ale na společné akce (např. porada) se snažím docházet. A co vy ostatní?

Bavili jsme se s panem zástupcem Pošťákem, že v podstatě klan může tímto stylem běžet dál coby sdružení hráčů, kteří alespoň jezdí společné čety, případně týmovky a velmi zřídka roty či nějaké výcviky. Ale coby klan pomýšlející v budoucnu na nějaké CW mi to zatím moc nepřipadá. No snad se to v budoucnu zlepší.
Piranha397
Piranha397

Poèet pøíspìvkù : 751
Join date : 28. 12. 13
Age : 46
Location : Brno

http://11csb.webs.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru