11.Československá Tanková Brigáda
Pokud jsi členem 11./12. CSTB, pak se zaregistruj pod svým herním nickem. Po registraci je nutno vyčkat na schválení Vaší registrace některým Adminem.

Pokud členem 11CSTB nejsi, neregistruj se, jelikož Tvoje registrace nebude přijata.

Join the forum, it's quick and easy

11.Československá Tanková Brigáda
Pokud jsi členem 11./12. CSTB, pak se zaregistruj pod svým herním nickem. Po registraci je nutno vyčkat na schválení Vaší registrace některým Adminem.

Pokud členem 11CSTB nejsi, neregistruj se, jelikož Tvoje registrace nebude přijata.
11.Československá Tanková Brigáda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zápis z porady ze dne 26.1.2014

2 posters

Goto down

Zápis z porady ze dne 26.1.2014 Empty Zápis z porady ze dne 26.1.2014

Příspěvek pro Piranha397 Sun Jan 26, 2014 7:25 pm

Zápis z porady ze dne 26.1.2014

Začátek v 19:00 – pochvala patří všem hráčům, kteří se zúčastnili. Poslední dobou je členů na poradě čím dál více a to je známka toho, že klan začíná fungovat a sdružuje aktivní hráče.

A nyní přistoupíme k bodům porady.

1. Kvůli incidentu na TS byla včera provedena změna přístupu na TS. Ti co včera byli této následné akci přítomni jsou v obraze. Pro ostatní - volný přístup je pouze do místností 11ČSTB a Návštěva (jinak heslo, nebo hodnost). Členové klanu mohou pouze přetahovat kamarády do určené místnosti. Je to z důvodu zamezení nekontrolovatelného pohybu cizích lidí na TS v našem oddělení. (snad)

2. Včera proběhl úklid neaktivních členů. Pasivní přístup byl ohodnocen vyhazovem z klanu. O koho se jednalo najdu registrovaní členové na fóru.

3. Náboráři mají jako jediní oprávnění „přetáhnout“ (ne Hůlkou ani Danielem) uchazeče o vstup do klanu na pohovor do náborové místnosti na TS.

4. Školení jak psát správně na forum bude doplněno. Prosím o strpení. Pracuje se na návodu. (když se mi to podaří bude i video návod)

5. V galerii se prosím vyjádřete ohledně nového loga. Konec soutěže je 29.1.2014

6. Kdo není aktivní v klanu a dělá mrtvého brouka, bude vyloučen. Toto nepotřebuje komentář a odkazuje to na bod č.2

7. Ohledně 12 CSTB bude porada s vedením. Je tam trochu problém s vedením a mělo by se to rozhýbat, aby to splnilo svůj původní účel.

8. Ohledně 2-3 rot či týmovek do týdne je vlákno na fóru kde to bylo konzultováno. Týmovky jezdí pořád stejní hráči. (to je to jádro klanu). Měli by se přidat i ostatní. Jedna týmovka 7 hráčů + druhá týmovka je 14 hráčů a máme základ roty.

9. Důvod bodu 8. je ten, že na CW zatím není dostatek aktivních hráčů s požadovaným tierem. Sice se už několikrát presentovalo, že se CW rozjedou, ale chce to ještě strpení. Ti co klan chtějí udržet počkají a vydrží a mezi tím si nějakou tu X vyjezdí. Ostatní co chtějí jezdit CW ihned s nemají trpělivost vyčkat se mohou svobodně rozhodnout.

10. Problém na TS k bodu 1. Jeden nejmenovaný hráč má BAN (i na Wot, pokud jsem to pochopil správně)

11. Jelikož původní diplomat byl z důvodu neaktivního přístupu ke klanu vyloučen, byl dnes jmenován diplomatem Mr. Black (salva k povýšení) http://cs.wikipedia.org/wiki/Salva

12. Na TS3 si prosím dopište u svého popisu TOP tiery, aby bylo možné zjistit s čím se dá aktuálně počítat. Jde to upravit po kliknutí pravým tlačítkem na Váš nick na TS3 -položka Change description.

13. Dále byl upraven nástup na středeční porady z původních 19:00 na 20:00 (Ti co sledují TV si musí vybrat, buď Klan 11CSTB nebo seriál „Cesty domů“.


To je k dnešnímu dlouhému zápisu vše.
Jelikož je to velmi časově náročné co se psaní zápisu porady týká tak v brzké době bude porada převedena na audio poradu. Zjistím právní možnost tohoto počínání, aby někdo nenamítal, že vše co řekne může být použito proti němu  Very Happy 

Děkuji za pozornost.

Piranha397







Piranha397
Piranha397
Piranha397

Poèet pøíspìvkù : 751
Join date : 28. 12. 13
Age : 46
Location : Brno

http://11csb.webs.com/

Návrat nahoru Goto down

Zápis z porady ze dne 26.1.2014 Empty Re: Zápis z porady ze dne 26.1.2014

Příspěvek pro Mikey23 Sun Jan 26, 2014 9:32 pm

Omlouvám se, že jse nedorazil. Ten TS server mi nějak blbne. Všechny ostatní co tu mám, mi fungují správně, jen na tomto mám problémy hned jak se připojím. Háže mi to chyby a většinou se nemůžu ani přesunout z jedné místnosti do druhé.

Pokud by byla potřeba, mohl bych s video návodem pomoci. Mám tu k dispozici Sony Vegas, takže by to problém nebyl a pár zkušeností s tvorbou videí také mám.

I když si myslím, že by zde postačil obyčejný obrázkový návod.
Mikey23
Mikey23

Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 26. 12. 13
Age : 30
Location : Liberecký Kraj

http://11csb.webs.com/

Návrat nahoru Goto down

Zápis z porady ze dne 26.1.2014 Empty Re: Zápis z porady ze dne 26.1.2014

Příspěvek pro Piranha397 Sun Jan 26, 2014 9:40 pm

Ohledně TS netuším proč Ti nefunguje.

Jé starej dobrej Sony Vegas mám taky. Ale už nevím na kterým PC. Nějak často se mi to tady střídá a nevyužitý PC se hromadí. A jelikož není na nic čas (hraji WOT) tak už jsem dlouho nic ani nestříhal.

Obrázkový návod určitě postačí. Jak bude chvilka, tak vyrobím. Klik klik, jedno foto druhý foto a hotovka  Smile
Piranha397
Piranha397

Poèet pøíspìvkù : 751
Join date : 28. 12. 13
Age : 46
Location : Brno

http://11csb.webs.com/

Návrat nahoru Goto down

Zápis z porady ze dne 26.1.2014 Empty Re: Zápis z porady ze dne 26.1.2014

Příspěvek pro Anonymní Sun Jan 26, 2014 9:51 pm

To zní jako bys měl nějaký druh banu (možná samotka). Kontaktuj admina.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zápis z porady ze dne 26.1.2014 Empty Re: Zápis z porady ze dne 26.1.2014

Příspěvek pro Mikey23 Sun Jan 26, 2014 10:06 pm

Mr. Black napsal:To zní jako bys měl nějaký druh banu (možná samotka). Kontaktuj admina.

No, teď mi to běží v pohodě. Nejspíš to dělá ACRE mod do Army, kterej propojuje TSko s Armou a jejím VON. Ale zajímavý, že na ostatních TS serverech mi to běží krásně i s tím, zvlášť když ACRE funguje pouze tehdy, je-li zapnutá i ArmA.
Mikey23
Mikey23

Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 26. 12. 13
Age : 30
Location : Liberecký Kraj

http://11csb.webs.com/

Návrat nahoru Goto down

Zápis z porady ze dne 26.1.2014 Empty Re: Zápis z porady ze dne 26.1.2014

Příspěvek pro Anonymní Sun Jan 26, 2014 10:19 pm

Themis Tsko ještě doladuje

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zápis z porady ze dne 26.1.2014 Empty Re: Zápis z porady ze dne 26.1.2014

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru