11.Československá Tanková Brigáda
Pokud jsi členem 11./12. CSTB, pak se zaregistruj pod svým herním nickem. Po registraci je nutno vyčkat na schválení Vaší registrace některým Adminem.

Pokud členem 11CSTB nejsi, neregistruj se, jelikož Tvoje registrace nebude přijata.

Join the forum, it's quick and easy

11.Československá Tanková Brigáda
Pokud jsi členem 11./12. CSTB, pak se zaregistruj pod svým herním nickem. Po registraci je nutno vyčkat na schválení Vaší registrace některým Adminem.

Pokud členem 11CSTB nejsi, neregistruj se, jelikož Tvoje registrace nebude přijata.
11.Československá Tanková Brigáda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

T110E5 .....................

Goto down

T110E5 ..................... Empty T110E5 .....................

Příspěvek pro Anonymní Mon Sep 08, 2014 4:00 pm


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

T110E5 ..................... Empty Re: T110E5 .....................

Příspěvek pro Anonymní Mon Sep 08, 2014 4:34 pm

plusy:
+ pekne pohyblivy
+ delo "relativne" presne a rychle
+ obcas dingne

ale

minusy:
- OBROVSKY weakspot
- obcas dingne
- delo mala alpha

na co si dat pozor:
- casty ammorack
- casty detrack
- hulldown na kratkou a stredni vzdalenost

ten tank jako takovy je velmi prijemny, pekne se s nim jezdi, ale diky jeho neskutecne obrovskemu weakspotu casto velmi spatne hraje, hull down neni casto mozny, pokud chcete delat hull down na malou a stredni vzdalenost muzete pocitat s tim, ze ten weakspot prostreli kazdy + casto si myslite, ze jste skryti v hulldown a bum weakspot dostal ranu - takze jak rikam, s tankem se mi jezdi paradne, ale obcas hraje strasne Smile (zvlastni veta)

dalsi problem vidim v skoro v nonstop detracku (zda jsem udelal chybu a prvni skill lvlim BIA misto REPAIR, na vetsine tanku repair nemam jako prioritu a nikdy mi tam nejak zasadne nechybel, ale u tohoto to je ocividne nutnost, pasy jsou obrovske a jsou dole velmi casto)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru