11.Československá Tanková Brigáda
Pokud jsi členem 11./12. CSTB, pak se zaregistruj pod svým herním nickem. Po registraci je nutno vyčkat na schválení Vaší registrace některým Adminem.

Pokud členem 11CSTB nejsi, neregistruj se, jelikož Tvoje registrace nebude přijata.

Zápis z porady ze dne 8.1.2014

Goto down

Zápis z porady ze dne 8.1.2014

Příspěvek pro Piranha397 za Wed Jan 08, 2014 7:45 pm

Dnešní porada byla bez hlavního velitele Woodyho.
Co ovšem musím ocenit, tak členové klanu se sešli v uspokojivém počtu bez nějakého doprošování se na chatu ve hře, že je porada a aby se laskavě dostavili na TS. Když to tak půjde dál a i ostatní hráči začnou chodit na porady dle uvedených termínů (a svých možností) bude to naprosto dokonalé.

Ohledně samotné porady:
Chvilku jsme trpělivě čekali zda nedorazí Woody a také jsme minutou ticha vzpomněli na jeden starší song Orlíků "Minuta ticha"
Pro ty co to neznají zde je odkaz : https://www.youtube.com/watch?v=os0nVsky3z8.

Po tom jsme se společně s Pošťákem trochu rozhovořili o včerejším neúspěchu v turnaji, kdy došlo k technické porážce, jelikož nejsme ještě dostatečně disciplinovaní co se týká manipulace s tanky v tabulce před bitvou. Holt se stalo, musíme si na to dát příště pozor a nejlépe předem si rozdělit kdo jaký bude mít tank a minimálně 2 minuty před začátkem s tím už nemanipulovat.

Dále se vedla debata o založení dalšího klanu a jak bude probíhat selekce a migrování hráčů.
Do našeho nového klanu 12.ČSTB může ze stávajícího dobrovolně přejít kdokoliv. Jak bude přesně fungovat spolupráce mezi klany se ještě upřesní.

Pak už bylo jen pár technických dotazů ohledně hry, tanků a pod.

Pochválit také musím ty, kteří se zúčastnili alespoň pár bitev v rotě. Když to tak budem dělat častěji, máme i šanci na úspěchy v CW atd.

Takže děkuji všem co na poradu přišli, také Pošťákovi, že jsme to nějak alespoň trochu dali dohromady i bez Woodyho. Nakonec jsme jeho zástupci a měli bychom jej v nepřítomnosti zastoupit.

Přeji úspěchy v dalších bitvách

Piranha397
avatar
Piranha397

Poèet pøíspìvkù : 751
Join date : 28. 12. 13
Age : 41
Location : Brno

http://11csb.webs.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru