11.Československá Tanková Brigáda
Pokud jsi členem 11./12. CSTB, pak se zaregistruj pod svým herním nickem. Po registraci je nutno vyčkat na schválení Vaší registrace některým Adminem.

Pokud členem 11CSTB nejsi, neregistruj se, jelikož Tvoje registrace nebude přijata.

Zápis z porady ze dne 22.12.2013

Goto down

Zápis z porady ze dne 22.12.2013

Příspěvek pro Mikey23 za Fri Dec 27, 2013 8:44 pm

Dnešní porada začala v uspokojivém počtu členů a v čase který byl naplánován, to jest v 19:00.

Projednáno bylo následující:

1. Původně ohlášené CW se dnes nepojedou, jelikož jsou klanové války pozastaveny a globální mapa není dostupná. Místo toho by bylo vhodné odjet nějakou klanovou rotu, týmovku nebo výcvikovku.

Omluveni jsou:
Woodycz - dělá bramborový salát
Piranha397 - píše zápis z porady
Ostatní se mohou zúčastnit dle libosti.

Ohledně CW bylo ještě projednáno následující. V klanu je 9 hráčů, kteří již mají tier X, zbytek by se doplnil tierem IX, abychom se mohli po novém roce pokusit o nějaké to území. Ideální by bylo složit tým A a tým B, abychom se případně mohli zastupovat v případě nějaké neočekávané nepřítomnosti hráčů.

2. Opět se diskutovalo o tabulce Tierů. Pro nováčky: jedná se o tabulku, kde každý hráč doplňuje jaké má aktuálně tanky v garáži, aby se jednoduše dalo v případě potřeby zjistit jaký má kdo tank a tier. Nynější tabulka je již neaktuální a plná, pracuje se na nové verzi, která by mohla do konce roku být dostupná.

3. K dnešnímu dni je nás v klanu 80. členů, takže se pomalinku rozrůstáme. Pokud by to takto pokračovalo, založil by se brzy bratrský klan. Bude tedy potřeba udělat nějaké výběrové řízení na velitele, zástupce, velitele rot atd. Bratrský klan by fungoval pro nábor nových členů a až po jejich úspěšném začlenění a vyježdění si těch nejvyšších tierů by došlo k přestupu na tento hlavní klan, který se bude v budoucnu více věnovat CW.

4. Od zítra tj 23.12.2013 dojde od 4 do 11 hodin dopoledne k aktualizaci WoT na verzi 8.10. viz odkaz.

5. Také se diskutovalo o názorech na novou Japonskou větev. Většina názorů byla, že tanky moc neprostřelí. Uvidíme od zítra.

6. Bylo taky pár dotazů ohledně akce kde lze vyhrát IS-6. Jeden hráč klanu snad už má jeden národ splněný, jinak většina na to nemá čas a podle propočtů není šance to stihnout. (osobně jsem to taky vzdal, raději budu jezdit s čím chci já a ne WG)

To je tak v bodech vše.

Děkuji za pozornost. Dovolte mi odejít.
Piranha397
avatar
Mikey23

Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 26. 12. 13
Age : 24
Location : Liberecký Kraj

http://11csb.webs.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru