11.Československá Tanková Brigáda
Pokud jsi členem 11./12. CSTB, pak se zaregistruj pod svým herním nickem. Po registraci je nutno vyčkat na schválení Vaší registrace některým Adminem.

Pokud členem 11CSTB nejsi, neregistruj se, jelikož Tvoje registrace nebude přijata.

Zápis z porady ze dne 15.12.2013

Goto down

Zápis z porady ze dne 15.12.2013

Příspěvek pro Mikey23 za Fri Dec 27, 2013 8:41 pm

Porada sice začala opožděně, ale i tak se nakonec konala v celkem uspokojivém počtu členů. Z počátku se nesla v duchu kdo kolik vypije, jak nastavovat správné čudlíky (v TS3), aby nebyla slyšet ozvěna, atp.

Až jsem se nasmáli, tak Woody pobral pár věcí.

V kostce:

1. Náborová akce se rozjela, několik nových hráčů se k nám přidalo - dodatečně Vás vítáme.

2. Konzultovala se možnost nechat si udělat klanová trička. Levné to není, cena se pohybuje kolem 800 Kč. Řešit se bude dodatečně motiv a celková podoba.

3. Bylo také navrhnuto zda se jako klan někdy třeba v létě nesejít osobně. No vzhledem k tomu, že jsme z různých koutů republiky (někdo i mimo), vždy se najde někdo, kdo to bude mít daleko. Je tu možnost sejít se třeba na nějaké akci spojené s vojenskou technikou např. na http://www.bahna.eu/. Ale to je velmi předběžné.

4. Dále byla komentována akce, která bude od zítra probíhat. Jedná se o velké slevy na takřka vše co se ve hře dá zakoupit. Sleva na tanky, místa v garáži apod. Vše je již na stránkách klanu, případně stránkách WoT.

5. Také by se měla inovovat a aktualizovat tabulka Tierů klanu. Pro nové členy, kteří nevědí o cose jedná: je to tabulka s přehledem jaký kdo má tank v garáži.


Porada byla následně ukončena - rota se nejela. Snad příště.

Děkuji za pozornost
Piranha397
avatar
Mikey23

Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 26. 12. 13
Age : 24
Location : Liberecký Kraj

http://11csb.webs.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru